Інформаційні повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF)

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує!

До Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області надійшло інформаційне повідомлення системи  RASFF (Європейська система швидкого оповіщення про харчові продукти і корми)  від 28.10.2019 №2019.3780 та від 19 листопада 2019 року за № 2019.3780-fup 4 щодо виявлення гліціділових ефірів в рослинному жирі, експортованому з Об’єднаних Арабських Еміратів (виробник United Foods Company) через Нідерланди та Німеччину (імпортер Tema Fine Foods B.V.) до окремих держав-членів ЄС і, в тому числі до України – громадянкою Борисовою Анастасією (вул. Гаршина, 6, м. Харків, Харківська область).

Наразі Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області здійснюються  необхідні заходи щодо недопущення в обігу небезпечних сполук.

Також, інформуємо споживачів у разі придбання продукції (рослинних жирів виробником яких є United Foods Company) просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1769 | Переглядів: 71Дата публікації: 13:58 17.12.2019