Зі святом, шановні працівники державної виконавчої служби!
Зі святом, шановні  працівники державної виконавчої служби!

Зі святом, шановні працівники державної виконавчої служби!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні працівники державної виконавчої служби Нововодолазького району!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Виконання судових рішень – важлива державна справа, яка потребує високої відповідальності та моральних чеснот, вона є складовою утвердження в державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Уміння виконавця знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень - ось ті основні завдання, які щодня постають перед вами. Тож терпіння вам, шановні, наснаги до роботи, міцного здоров'я, родинного затишку і благополуччя. Зі святом!

З повагою - Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1768 | Переглядів: 50Дата публікації: 08:00 17.12.2019