Зі святом, шановні працівники суду!

Зі святом, шановні працівники суду!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні працівники суду!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі та наполегливості. Саме від вашої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, адже неупереджене і незалежне правосуддя – запорука суспільної злагоди, довіри громадян до влади.

З нагоди професійного свята щиро бажаю вам відмінного здоров’я, наснаги, добробуту і гармонії в особистому житті!

З повагою - Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1765 | Переглядів: 95Дата публікації: 07:54 15.12.2019