Ми в неоплатному боргу перед героями-ліквідаторами

Ми в неоплатному боргу перед героями-ліквідаторами

Звернення голови районної державної адміністрації

Шановніі нововодолажчани!

Щороку 14 грудня ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Аварія на Чорнобильській АЕС за лічені хвилини радикально змінила перебіг людського буття, опалила долі мільйонів українців, важким тягарем лягла на плечі нашого народу.

Та смертельні промені радіації виявилися безсилими перед мужністю, патріотизмом і самопожертвою тих, хто зійшовся в нерівному бою з ядерною стихією. Ми в неоплатному боргу перед героями-ліквідаторами – пожежниками, будівельниками, військовослужбовцями, науковцями, медиками, інженерами, добровольцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від атомного демона.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто поклав свої життя у боротьбі з радіаційним лихом, а тим героям, які нині живуть серед нас, бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, миру та злагоди в родинах!

З повагою - Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1764 | Переглядів: 60Дата публікації: 08:09 14.12.2019