Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розпочав роботу е-кабінет забудовника
Розпочав роботу е-кабінет забудовника

Поділитися новиною:

Розпочав роботу е-кабінет забудовника

Відтепер реєстрацію та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва автоматизовано.

«Сьогодні уряд зробив перший крок до знищення корупції в будівельній сфері. Впроваджуємо електронний кабінет забудовника. Це повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника. Наша команда робить усе, щоб в країні зникла корупція. І чим швидше переведемо державу в смартфон, тим менше буде корупції на побутовому рівні, а сервіси стануть якісніші», - зазначає Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

За його словами, запуск е-кабінету відбуватиметься в кілька етапів. На першому передбачено надання послуг з отримання документів для будівель класу наслідків СС1, а це житлові та промислові будівлі (до чотирьох поверхів), а також об’єкти лінійної інфраструктури і навіть дороги. Це стосуватимуться всіх етапів будівництва: підготовчих та будівельних робіт, а також прийняття будівлі в експлуатацію.

На наступному етапі вже за декілька місяців будуть доступними онлайн-послуги стосовно об’єктів, що за класом належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

Інформація в е-кабінеті буде перевірятися автоматично, у тому числі щодо права власності на ділянку та її цільове призначення, параметрів відповідності об’єкту СС1: квадратура, кількість поверхів тощо.

За словами Міністерки розвитку громад та територій Альони Бабак, вже зареєстровано наказ, який регламентує роботу електронного кабінету. Усі, хто будуть користуватися послугами, отримають інформацію про те, що і як їм робити.

Онлайн-сервіс доступний на порталі ДАБІ через вхід до особистого кабінету.

Представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк, заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування наголосила: «Подання повідомлення у паперовому форматі також залишатиметься доступним та звично забиратиме п’ять робочих днів, а декларації – десять днів. Тоді як через ЕКЗ рішення ухвалюватимуться автоматично – до п’яти секунд замість 5–10 днів – і надсилатимуться на електронну пошту заявника».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1763 | Переглядів: 325Дата публікації: 11:03 13.12.2019