До уваги платників податків!

До уваги платників податків!

Південне управління Головного управління ДПС у Харківській області інформує!

Підприємці, які хочуть перейти на «єдиний податок» з 01 січня 2020 року – необхідно подати заяву не пізніше 16 грудня 2019 року

Головне управління ДПС у Харківській області  нагадує, що для того щоб перейти на спрощену систему оподаткування з загальної, фізичній особі – підприємцю необхідно впевнитися у відповідності всім вимогам тієї групи платника єдиного податку, яку хоче обрати. У разі задоволення всім умовам підприємцю необхідно не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року), подати до податкової служби заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування.

Як часто можна здійснювати перехід:

• перехід на спрощену систему оподаткування можна здійснити раз протягом календарного року.

За яких умов ФОП може здійснити перехід:

• якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, ним дотримано вимоги, встановлені п. 291.4 ст. 291 ПКУ;
  • до поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Заява до контролюючого органу подається не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку нового року, тобто не пізніше 16 грудня поточного року.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1755 | Переглядів: 30Дата публікації: 10:54 12.12.2019