Підприємців запрошують на семінар «Як протидіяти перевіркам бізнесу»

Підприємців запрошують на семінар «Як протидіяти перевіркам бізнесу»

Захід пройде в рамках Всеукраїнського тижня права.

Семінар організували Харківська обласна громадська організація «Асоціація приватних роботодавців» спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин та Юридичним департаментом ХОДА.

Спікер заходу - Олег Драгунов, юрист Харківської обласної громадської організації «Асоціація приватних роботодавців», член громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації.

Початок заходу – 11 грудня о 12:00, тривалість: 1,5 – 2 години. Місце проведення: Держпром, 3 під'їзд, 5 поверх, зала засідань Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація за електронною адресою: demv-pidpr@sp.kh.gov.ua.

Контактний телефон (057) 715-73-71.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1744 | Переглядів: 151Дата публікації: 11:58 10.12.2019