Вихованці ДЮСШ повернулися з нагородами!

Вихованці ДЮСШ повернулися з нагородами!

Днями в м.Харків відбувся турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Харківської та Сумської областей. Нововодолазьку ДЮСШ представили 19 учасників, 12 з яких посіли призові місця.

Перемогу у відповідних вагових категоріях здобули: Марк Мерчанський, Назар Ляшенко, Злата Вороніна, Максим Пилипенко, Владислав Віра. Друге місце посіли: Ліза Габрусенко. Єгор Суворов, Ельвін Алієв. Бронзовими призерами турніру стали: Денис Карпенко, Тимур Моргун, Єлісей Шлєг, Аліса Войтенко.

Вітаємо юних спортсменів і їх тренерів та бажаємо натхнення, цілеспрямованості та нових перемог!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1738 | Переглядів: 373Дата публікації: 15:16 09.12.2019