Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Звичаї – скарб українського народу»
«Звичаї – скарб українського народу»

Поділитися новиною:

«Звичаї – скарб українського народу»

В Нововодолазькій центральній районній бібліотеці експонується тематична виставка

    Народні традиції та звичаї завжди були духовною основою  життя українців. Вони формувалися протягом багатьох століть і є складовою частиною не лише історії нашого народу, а й сьогодення.

Нині народні традиції та звичаї стали одним із головних чинників  відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності. І кожен з нас  є спадкоємцем цього великого скарбу, продовжувачем традицій народної культури. В чому вони полягають, де їхні витоки? Як вони  формувалися та змінювалися у різні часи на теренах нашої країни- на всі та інші запитання ви знайдете відповідь  з   тематичної виставки «Звичаї – скарб українського народу», яка експонується  в Нововодолазькій центральній районній бібліотеці.  

  Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

Нововодолазька центральна районна бібліотека  гостинно запрошує   всіх  не байдужих до звичаїв та традицій  нашого народу на перегляд тематичної  виставки «Звичаї – скарб українського народу».

                                                                                                                                          Нововодолазька центральна районна бібліотека  

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1731 | Переглядів: 2438Дата публікації: 11:08 09.12.2019