Розпочалась перевірка пожежної безпеки соціально важливих об’єктів Харківської області

Чи насправді захищені від пожеж заклади з масовим перебуванням людей, разом зі спеціалістами ДСНС перевіряє голова ХОДА Олексій Кучер.

«На жаль, у Одесі відбулась страшна трагедія. Тому Президент дав доручення Кабінету міністрів України провели інспекцію всіх закладів та місць скупчення людей. Це дитячі садки, школи, гуртожитки. Я дав відповідне доручення як профільному департаменту, так і керівнику ДСНС в Харківській області: не чекати документів від Кабміну, а негайно реагувати на доручення. Збирати відповідну комісію та розпочати перевірку закладів», - сказав Олексій Кучер.

За його інформацією, закладів, які необхідно перевірити на пожежну безпеку, в області нараховується близько 3000. У ДСНС відзначають, що їх перевірятимуть біля 200 співробітників відомства.

«Президентом було поставлено завдання: до 10 січня всі об’єкти необхідно проінспектувати», - акцентував увагу рятувальників голова ХОДА.

7 грудня інспекцію провели в закладах  міста Лозова. До кожного закладу зроблено заувження по поставлено задачі з їх усунення.

Нагадаємо, перевірити стан протипожежної безпеки закладів з масовим перебуванням людей Кабінету міністрів України та місцевим органам влади доручив Президент України Володимир Зеленський. Таким чином він відреагував на трагічні події в Одесі, де 4 грудня сталася масштабна пожежа в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Кількість загиблих у цій пожежі вже зросла до 5 осіб,  а доля ще 10 людей лишається невідомою.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1728 | Переглядів: 122Дата публікації: 09:55 09.12.2019