Керівництво району привітали особовий склад Нововодолазького районного військового комісаріату з Днем Збройних сил України

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін подякував особовому складу за сумлінну працю та побажав незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і сподівань. Кращі працівники були відзначені грамотами, подарунками та квітами.

Користуючись нагодою, т.в.о. начальника відділу культури, туризму. молоді та спорту РДА Ольга Тележенко передала воїнам ООС подарунки, виготовлені дітками, які відвідують гуртки декоративно-прикладного мистецтва в закладах культури району.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1725 | Переглядів: 74Дата публікації: 15:25 06.12.2019