З Днем Збройних сил України!

З Днем Збройних сил України!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні воїни, захисники!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України - святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.
Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

Від щирого серця вітаю всіх, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті сьогодні, і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей обов’язок. Нехай любов до України та людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння Батьківщині.

Бажаю всім українським військовослужбовцям миру, натхнення, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і сподівань.

З повагою – Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1722 | Переглядів: 64Дата публікації: 09:09 06.12.2019