З Міжнародним днем волонтера!

З Міжнародним днем волонтера!

Коментар голови районної державної адміністрації

Шановні жителі Нововодолажчини!

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. За останні роки це слово стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені речами першої необхідності, а українська армія отримала вагому підтримку для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

Щиро вітаю членів волонтерських організацій та окремих громадян зі святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Висловлюю вдячність за вашу працію і бажаю успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил та наснаги. Хай добро, яке ви сієте повертається сторицею.

З повагою – Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1719 | Переглядів: 69Дата публікації: 08:04 05.12.2019