Захід до Всесвітнього Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

Захід до Всесвітнього Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

01 грудня відзначається Всесвітній День солідарності з ВІЛ позитивними людьми, який нагадує людству про серйозну загрозу для життя, яку несе захворювання ВІЛ/СНІДом.

З цієї нагоди спеціалісти Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом із волонтерами Центру провели захід для мешканців району, одягнувши червону стрічку – міжнародний символ обізнаності, підтримки і солідарності з людьми, які живуть з ВІЛ.  Всі разом вони запалили свічки  та згадали тих, хто помер від ВІЛ захворювань. Також було розповсюджено буклети: НІ- ризикованим стосункам .

Хочеться вірити, що подібні заходи спонукатимуть  людство до усвідомлення  небезпеки , яку  несе СНІД, допоможуть уберегти себе від цього страшного  захворювання та виявляти співчуття до ВІЛ-позитивних людей.

Альбом: Захід до Всесвітнього Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1715 | Переглядів: 30Дата публікації: 11:53 02.12.2019