В районному Будинку культури відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

В районному Будинку культури відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Безумовно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

У заході взяли участь представники влади: перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк, головний спеціаліст районної ради Олександр Машталь. Звертаючись до присутніх, вони акцентували свою увагу на тому, що День людей з інвалідністю — дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги своїм співгромадянам, що потребують особливої уваги та милосердя. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя скривджених долею людей. Ніхто не повинен почувати себе забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами. Також вони побажали присутнім міцності духу, оптимізму, здоров’я та миру.Цей день створений не для того, щоб святкувати, а для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, захищати їх права, гідність і благополуччя, а також нагадати людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Учасники художньої самодіяльності району подарували присутнім святковий концет, по завершенні якого діти з обмеженими можливостями отримали подарунки, а всі присутні відповідної категорії - солодощі.

Альбом: В районному Будинку культури відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1714 | Переглядів: 93Дата публікації: 15:51 03.12.2019