Голова райдержадміністрації провів особистий прийом мешканців смт Нова Водолага

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом мешканців смт Нова Водолага

Сьогодні в приміщенні Нововодолазької районної ради, в громадській приймальні депутатів всіх рівній, Роман Мерзлікін провів особистий прийом мешканців смт Нова Водолага, в ході якого до нього звернулися громадяни з питаннями, що стосуються переважно благоустрою селища.

Жителі селища виявили небайдужість до проблем як особистих, так і загальногромадських. Зокрема, під час прийому вони порушили ряд питань, освітлення вулиць, впорядкування місця розташування сміттєвих баків по вул. 40 років Перемоги та висловили занепокоєння якістю води  у колодязі громадського користування на цій же вулиці.

Також було порушено наболіле питання незавершеного ремонту дорожнього покриття по вул. Революції і Челюскіна та проблеми з іржавою водою у системі централізованого водопостачання в будинках по вул. Григорія Донця, Гагаріна та 40 років Перемоги.

Роман Валерійович надав заявникам детальні роз’яснення.  Всі питання перебуватимуть на його особистому контролі. Для їх вирішення будуть надіслані листи у відповідні структури.

Про результати роботи заявникам буде надано письмову відповідь.

Альбом: Головою Нововодолазької РДА проведено особистий прийом громадян
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1700 | Переглядів: 95Дата публікації: 15:18 28.11.2019