На Нововодолажчині вшанували жертв Голодомору

На Нововодолажчині вшанували жертв Голодомору

Сьогодні з цієї нагоди біля районного Будинку культури відбувся мітинг-реквієм за участі представників влади, духовенства та небайдужих громадян.

Сьогодні, вся Україна в скорботі вшановує пам'ять жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. З сумом і глибоким співчуттям до мільйонів загиблих предків ми згадуємо ці трагічні сторінки в історії нашого народу. На превеликий жаль це лихо не обійшло і мешканців нашого краю.

Учасники акції переглянули тематичну відеопрезентацію, запалили свічки, та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Разом із загальнонаціональною хвилиною мовчання відбулася традиційна громадська акція "Запали свічку пам’яті". Кожен міг запалити свічку і встановити її на підвіконні, ушанувавши таким чином пам’ять мільйонів українців, яких було вбито голодом в Україні. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

Альбом: На Нововодолажчині вшанували жертв Голодомору
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1681 | Переглядів: 92Дата публікації: 18:26 23.11.2019