Аграріїв області привітали з професійним святом

Аграріїв області привітали з професійним святом

21 листопада в обласній філармонії відбувся святковий концерт для представників сільськогосподарської галузі Харківщини, який відвідала і делегація з Нововодолазького району.

Вітаючи учасників заходу зі святом, перший заступник голови ХОДА Марк Беккер зазначив, що сільське господарство є ведучою галуззю для економіки не тільки Харківської області, а й національної економіки взагалі.

Що стосується нашого регіону, то сьогодні він входить до п’ятірки лідерів у виробництві агропромислової продукції. Ми посідаємо перше місце у виробництві соняшника та проса, друге – озимої пшениці та гороху.

«Агропромисловий комплекс – це не лише виробництво продукції, це інвестиції, розвиток села, збільшення експортного потенціалу та завоювання нових міжнародних ринків. Так, за останній час у сільське господарство Харківщини було інвестовано близько 1 млрд грн. Експортний потенціал наших аграріїв становить сьогодні 386 млн дол., - і це практично 40% від усього експортного потенціалу регіону», - сказав Марк Беккер.

Він побажав учасникам свята подальших успіхів та гарних врожаїв і вручив заслуженим робітникам галузі почесні нагороди.

Альбом: Аграріїв області привітали з професійним святом
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1674 | Переглядів: 64Дата публікації: 13:43 21.11.2019