З Днем Гідності та Свободи!

З Днем Гідності та Свободи!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні мешканці Нововодолажчини!

Сьогодні разом з усією країною ми відзначаємо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності. Ці дві революції дали старт формуванню нового загону Героїв, підняттю патріотичної свідомості, скинули кайдани поневолення та покори злочинному режиму, відкрили можливість жити в новій демократичній державі.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути  подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Від щирого серця бажаю всім нам миру, добра, злагоди, згуртованості та непохитної віри в світле майбутнє нашої держави!

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З глибокою шаною і повагою - Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1673 | Переглядів: 22Дата публікації: 08:06 21.11.2019