До уваги нововодолажчан!

До уваги нововодолажчан!

Запрошуємо долучитися до акції «Запали свічку!»

В пам'ять про мільйони загиблих від Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу, голодоморів 1921-1922 років та 1946-1947 років в Україні закликаємо всіх мешканців Нововодолазького  району долучитися до акції «Запали свічку!» та  загальнонаціональної хвилини мовчання, що відбудуться біля фасаду   КЗ «Нововодолазький районний будинок культури» 23 листопада 2019 року, о 16.00.

Також закликаємо всіх небайдужих  о 16-00 запалити і поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору – на знак скорботи і пам'ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

Цього дня просимо передбачити приспущення Державного прапора України з траурною стрічкою на будівлях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, інших об’єктах; обмеження проведення у цей день розважальних заходів.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1669 | Переглядів: 31Дата публікації: 16:44 18.11.2019