З міжнародним днем студента!

З міжнародним днем студента!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановне студентство Нововодолажчини!

Щиро вітаю вас із Днем студента – святом, яке для кожного асоціюється з молодістю, романтикою, палким бажанням досягнути вершини знань та невичерпною енергією.

Без жодного перебільшення студентство – це завжди цвіт нації, її надія, опора і майбутнє. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашого району, області та України.

Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Хай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1661 | Переглядів: 28Дата публікації: 07:54 17.11.2019