Зі святом, шановні працівники сільського господарства!

Зі святом, шановні працівники сільського господарства!

Вітання голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОВОДОЛАЖЧИНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство. Ваші працьовиті руки та багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Нині завершується хліборобський рік, підбиваються йогопідсумки, накреслюються плани на майбутнє. Ми поділяємо ваші турботи, і з почуттям особливої поваги та безмежної вдячності вшановуємо кожного з вас, хто з власного досвіду знає справжню ціну вирощеному хлібу.

Від усьогосерця бажаю вам і вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, обходять стороною природні стихії, втілюються в життя найсміливіші задуми та сподівання. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1654 | Переглядів: 56Дата публікації: 19:52 15.11.2019