Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У Ватутінській сільській бібліотеці-філії експонується книжкова виставка «Мій дивосвіте, рідна мово!»
У Ватутінській  сільській бібліотеці-філії експонується книжкова виставка «Мій дивосвіте, рідна мово!»

Поділитися новиною:

У Ватутінській сільській бібліотеці-філії експонується книжкова виставка «Мій дивосвіте, рідна мово!»

До Дня української писемності та мови

      Мова входить в життя людини з її дитинства, колискової мами та перших слів. Вона прекрасна і барвиста, мелодійна і співуча. У ній – історія, звичаї та традиції народу, без неї не може існувати суспільство, адже саме мовою ми спілкуємося та за її допомогою пізнаємо світ.

       Починаючи з 1997 року, 9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято — День української писемності та мови. Це свято було встановлено Указом Президента України Леоніда Кучми з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та красоти.

     З нагоди Дня української писемності та мови у Ватутінській  сільській бібліотеці-філії оформлено тематичний куточок «Мій дивосвіте, рідна мова!» Читачі ознайомилися з книгами з історії української мови, українського письменства, щоб глибше пізнати нашу рідну мову.

     Цього ж дня православна церква вшановує пам’ять святого Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила,  якого називають основоположником письмової української мови.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1645 | Переглядів: 617Дата публікації: 09:32 13.11.2019