Коментар голови районної державної адміністрації з нагоди Дня української писемності та мови

Дорогі мешканці Нововодолажчини!

Сьогодні ми відзначаємо День української писемності та мови, яка є одним із найцінніших надбань, які залишили нам пращури.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації, тож від нас залежить, якими побачить українців світ.
В цей святковий день бажаю всім нам добра, успіхів і натхнення та нових здобутків в ім'я розбудови нашої держави! Бережімо рідне слово і передаваймо цей безцінний дар наступним поколінням!

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1637 | Переглядів: 32Дата публікації: 07:50 09.11.2019