9 листопада - День працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада - День працівників культури та аматорів народного мистецтва

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Саме ви відроджуєте, зберігаєте та збагачуєте духовні скарби нашого краю, дбаєте про культурний розвиток нашої держави. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару, невичерпною енергією, збагачує мистецьку скарбницю Нововодолажчини творчими здобутками, які знані далеко за межами району.
Щира вдячність всім працівникам галузі за невтомну працю, сумлінне служіння благородній справі, мистецьку майстерність та високий професіоналізм. Бажаю вам творчих здобутків, особистого щастя, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання на благо духовного збагачення нашої держави!

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1636 | Переглядів: 34Дата публікації: 07:44 09.11.2019