Відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Старовірівської ОТГ.

Відтепер майже 6 тисяч мешканців об´єднаної територіальної громади, до складу якої входять 10 населених пунктів, мають змогу отримувати якісні послуги в сучасному центрі європейського зразка.

В урочистостях взяли участь: голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, Старовірівський сільський голова об'єднаної територіальної громади Микола Біндус, радник Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Віктор Нестеренко, регіональний спеціаліст команди з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Марина Велітченко.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1635 | Переглядів: 96Дата публікації: 15:21 08.11.2019