Відбувся особистий прийом голови районної державної адміністрації

Відбувся особистий прийом голови районної державної адміністрації

Сьогодні Роман Мерзлікін провів особистий прийом громадян, в ході якого до нього звернувся мешканець села Вільхуватка з питаннями, що стосуються стану доріг та автобусного сполучення.

Чоловік висловив невдоволення відсутністю автобусу від автовокзалу селища Нова Водолага до залізничної станції під обідню електричку. Раніше в цей час курсував автобус «Соціальна турбота» Нововодолазької селищної ради. Нині відбулися зміни в розкладі, і людям, зокрема похилого віку, складно добратись до станції.

Також було порушено питання стану доріг поблизу залізничної станції Джгун та дороги, що сполучає села Вільхуватка та Рокитне.

Роман Валерійович надав заявнику детальні роз’яснення.  Всі питання перебуватимуть на його особистому контролі. Для їх вирішення будуть надіслані звернення у відповідні структури.

Про результати роботи заявнику буде надано письмову відповідь.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1631 | Переглядів: 44Дата публікації: 15:21 07.11.2019