Обговорили план контрольної перевірки

Обговорили план контрольної перевірки

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулась оперативна нарада за участі першого заступника голови РДА Людмили Балюк, начальників спеціалізованих служб цивільного захисту району, голів сільських та селищних рад.

На порядку денному - проведення Головним управлінням ДСНС України в Харківській області контрольної перевірки ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, органів місцевого самоврядування Нововодолазького району з питань виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб, яка триватиме з 5 по 11 листопада.

З планом перевірки присутніх ознайомили перший заступник начальника ГУ ДСНС України в Харківській області, голова комісії Сергій Чабань та начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Харківській області, заступник голови комісії Сергій Колосовський.

Альбом: Обговорили план контрольної перевірки
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1623 | Переглядів: 55Дата публікації: 14:36 05.11.2019