Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До відома органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність у сфері відновлювальної енергетики!
До відома органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність у сфері  відновлювальної енергетики!

Поділитися новиною:

До відома органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність у сфері відновлювальної енергетики!

Згідно інформації Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України 28 листопала 2019 року в м. Києві в КВЦ «Парковий» проводитиметься ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлювальної енергетики (далі - Форум).

Перехід країни на забезпечення власними енергетичними ресурсами передбачено передвиборною програмою Президента України Володимира Зеяенського, також розвиток відновлювальної енергетики та енергоефективності є пріоритетними напрямами роботи новою Уряду.

Національним планом дій з відновлювальної енергетики на період до 2020 року встановлено ціль - досягти 11% енергії з відновлюваних джерел у кінцевому енергоспоживанні країни та відповідно до Енергетичної стратегії України - 25% «чистої» енергії у загальному первинному енергоспоживанні до 2035 року.

З метою розширення практики реалізації державних механізмів з енергоефективності та представлення нових можливостей для розвитку українського ринку відновлювальної енергетики проведення вище зазначеного заходу дає можливість, в першу чергу, отримати передовий досвід щодо підготовки та реалізації проектів із використанням місцевих екологічно чистих відновлювальних джерел енергії, залучити інвестиції, а також консолідувати зусилля влади, бізнесу, експертного середовища та громадськості на шляху розвитку енергонезалежної та економічної міцної України.

У Форумі запланована участь перших осіб держави, представників центральних органів виконавчої влади, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлювальної енергетики .

Форум відбудеться 28 листопала 2019 року у м. Києві в КВЦ «Парковий», за адресою:  Паркова дорога, 16а (проект програми додасться).

Ураховуючи вищезазначене, а також актуальність питання розвитку сфери відновлювавьної енергетики та енергоефективності України, запрошуємо прийняти участь у заході керівників та представників органів місцевого самоврядування, а також суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність у сфері відновлювальної енергетики.

Звертаємо увагу, що для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватися  до 18.11.2019 за посиланням: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7.

Контактна особа: Анна Жукова – начальник відділу Департаменту відновлювальних джерел енергії Держенергоефективності, e-mail:saeevde@gmail.com, телефон: (044) 590 54 09, (097) 828 44 60.

 

Приєднані документи:

Програма форуму
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1598 | Переглядів: 288Дата публікації: 16:10 28.10.2019