Фестиваль «На крилах пам’яті»

Фестиваль «На крилах пам’яті»

26 жовтня 2019 року в Нововодолазькому районному будинку культури відбувся відкритий міжрайонний фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», присвячений Дню визволення України.

Захід проводиться з метою виховання у населення патріотичного ставлення до історичної спадщини нашого народу, популяризації творів воєнної тематики.

На фестивалі було представлено 22 номери, в яких брали участь конкурсанти з різних районів області: Балаклійського, Валківського, Чугуївського, Зачепилівського, Дергачівського та Старовірівської ОТГ.

Зі словами вітань до присутніх звернулись перший заступник голови Нововодолазької РДА Людмила Балюк та голова районної ради Світлана Ротач.

За підсумками конкурсу були визначені переможці:

Гран-Прі фестивалю військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті» отримала Ірина Великородна;

І місце посіла Наталія Клокун (Зачепилівський РБК);

ІІ місце -  Марина Іванова (Валкіський РБК) та Тетяна Головатюк (Рокитненський СБК);

ІІІ місце - вокальний колектив «CherNika» (Балаклійський РБК), вокальний колектив «Станичаночка» (Станичненський СБК) та Анна Квашникова (Караванський СБК);

Почесною грамотою «Майбутнє покоління» відзначено Андрія Дарія.

Альбом: Фестиваль «На крилах пам’яті»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1596 | Переглядів: 143Дата публікації: 11:42 28.10.2019