Краєзнавчі екскурсії в с. Рокитне
Краєзнавчі  екскурсії в с. Рокитне

Краєзнавчі екскурсії в с. Рокитне

Село Рокитне має свою неповторну і цікаву історію пов’язану з родиною поміщиків Куликовських, які залишили у спадок наступним поколінням унікальну для Слобожанщини церкву та будівлю палацу.

Нещодавно завідуючою Рокитненською сільською бібліотекою-філією Тетяною Головатюк було проведено кілька екскурсій з історії Слобожанщини та села Рокитного в краєзнавчому куточку Рокитненського сільського Будинку культури для членів туристичної компанії «Харків-тревел»,  на чолі з Володимиром Хижняком та для членів ГО"Творче об'єднання "Таланти 21 століття", на чолі з  Юлією Донковцевою і Неллі Донченко.

Розповідь про село, про предмети побуту  української родини, можливість доторкнутись руками до старовинних речей справили неабияке враження на відвідувачів.

Альбом: Краєзнавчі  екскурсії в с. Рокитне
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1594 | Переглядів: 48Дата публікації: 10:39 28.10.2019