28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні мешканці Нововодолажчини, дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю Вас з 75-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаю всім жителям  Нововодолазького району добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

З глибокою повагою і шаною, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1591 | Переглядів: 27Дата публікації: 08:25 28.10.2019