В Нововодолазькій центральній районній бібліотеці експонується книжкова виставка-пам’ять
В  Нововодолазькій центральній  районній  бібліотеці  експонується  книжкова виставка-пам’ять

«Рядки обпалені війною»

28 жовтня в Україні щорічно відзначається день визволення нашої країни від фашистських загарбників. Це святковий день, коли з нашої землі були остаточного вигнані війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни.

Так, в пам’ять про героїв Другої світової війни та визволення України від фашистських загарбників в  Нововодолазькій центральній  районній  бібліотеці  експонується  книжкова виставка-пам’ять «Рядки обпалені війною».

Увазі читачів пропонується  книги  про Другу світову війну, про мільйони українців, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живими.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1589 | Переглядів: 40Дата публікації: 14:00 25.10.2019