Нововодолазький та Балаклійський райони: піротехніками знешкоджено 7 боєприпасів часів війни

Піротехніками було розміновано 4 мінометних міни та 3 артснаряди різного калібру.

23 жовтня піротехнічні групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Харківській області та Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України проводили заходи з розмінування та знешкодження застарілих боєприпасів часів Другої світової війни на території Нововодолазького та Балаклійського районів області. Всього було розміновано 7 боєприпасів, з яких 4 мінометних міни та 3 артснаряди різного калібру.

Прилегла територія до всіх небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вивезені на спеціальні підривні майданчики та знешкоджені. Постраждалих немає.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1586 | Переглядів: 206Дата публікації: 08:00 25.10.2019