Завідуючій Вільховатським сільським клубом Раїсі Калініній - 70!

Завідуючій Вільховатським сільським клубом Раїсі Калініній - 70!

Керівництво району привітали ювілярку зі святом

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк, голова районної ради Світлана Ротач, т.в.о. начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Ольга Тележенко, депутат районної ради Валентина Коротецька, Ватутінський сільський голова Наталія Казакова привітали з поважним 70-річним ювілеєм мудру і працьовиту жінку, завідувачку Вільховатського сільського клубу Раїсу Калініну.
Гості відзначили її вагомий внесок у розвиток культури села, підкреслили такі якості як відповідальність, творчість та наполегливість, які вона вкладає у свою справу та побажали наснаги, творчої енергії, міцного здоров’я на довгі літа, вічної душевної молодості, оптимізму, а ще безмежного людського щастя і сімейного добробуту. Вони вручили ювілярці вітальні адреси, квіти та подарунки.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1585 | Переглядів: 95Дата публікації: 14:34 24.10.2019