У нараді з питань розрахунків за оренду землі взяв участь народний депутат України

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулась нарада з питань розрахунків за оренду землі в 2019 році.

У засіданні взяли участь народний депутат України Олексій Красов, голова районної ради Світлана Ротач, депутат обласної ради Микола Купрєєв, начальник Нововодолазького відділення ОДПІ Зоя Корнієнко, начальник управління АПР райдержадміністрації Анатолій Ляшенко, в.о. начальника фінансового управління Максим Циганенко, керівники сільгосппідприємств району, сільські та селищні голови.

На порядкуденному - стан розрахунків за паї та сплата податку на доходи фізичних осіб сільгоспвиробниками району. Разом з тим народний депутат відповів на низку питань, які стосуються земельної реформи та надав роз’яснення по законопроекту, що передбачає продаж землі.

Загалом засідання минуло в форматі конструктивного діалогу. Сільгоспвиробники отримали вичерпні відповіді на питання, які їх цікавили.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1580 | Переглядів: 69Дата публікації: 09:06 24.10.2019