Шановні мешканці Нововодолазького району! Нагадуємо!

Шановні мешканці Нововодолазького району! Нагадуємо!

Щороку з настанням осені збільшується кількість випадків спалювання сухого опалого листя та інших залишків сухої рослинності, що завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій.

Розпорядженням  голови районної державної адміністрації №178 від 20.09.2019 року встановлено заборону в осінній пожежонебезпечний період на спалювання твердих побутових відходів, опалого листя, стерні, залишків сухої рослинності тощо.

За порушення цих правил передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Закликаємо всіх мешканців населених пунктів району відмовитися спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків. Подбайте про чисте повітря, своє здоров'я та людей, які живуть поруч з вами!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1577 | Переглядів: 32Дата публікації: 09:20 23.10.2019