Засідання клубу при бібліотеці «Від усієї душі»
Засідання клубу при бібліотеці  «Від усієї душі»

Засідання клубу при бібліотеці «Від усієї душі»

«Золота осінь щасливої жінки»

21 жовтня 2019 року у малій залі Нововододазького РБК працівниками Нововодолазької центральної районної бібліотеки було проведено черговове  засідання клубу при бібліотеці  «Від усієї душі» під назвою «Золота осінь щасливої жінки», присвячене ювілейній даті в житті однієї із учасниць клубу, педагогу з великої літери, чудовій жінці, учасниці жіночого хору «Осіннє золото» Людмилі Іванівні Щербань, яка днями відзначила свій ювілей.

Ювілейна дата, це не тільки її особисте свято, а й кожного, хто знає цю прекрасну жінку. Адже все життя ювілярка присвятила людям, віддавши кожному частинку своєї душі. Непростим був життєвий шлях цієї людини, але вона завжди уміє знайти позитив у всьому, та робить, щоб усім біля неї було добре.

Привітати ювілярку завітали: голова ради ветеранів Нововодолазької районної ради Ступак В.І., т.в.о. начальника відділу культури, туризму, мололі та спорту Нововодолазької райдержадміністрації Тележенко О.О., директор КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» Мірошниченко В.М. Також, вітання на адресу ювілярки лунали від старости жіночого хору «Осіннє золото» Пушкар Л.П., яка від імені керівника Денисової Г.І. та всіх учасниць поздоровила іменинницю.

Теплі слова пролунали і від чоловіка ювілярки, Сергія Григоровича, який з любов’ю та ніжністю звернувся до дружини, з якою прожили разом більше 50 років. Вони мають сина та доньку, невістку та зятя,  прекрасних, талановитих онучок, якими дуже пишаються.

Засідання клубу «За покликом душі» закінчилося музичним дарунком від учасників жіночого хору «Осіннє золото».

Альбом: Засідання клубу при бібліотеці  «Від усієї душі»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1571 | Переглядів: 37Дата публікації: 10:14 22.10.2019