До уваги роботодавців !

До уваги роботодавців !

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПОВІДОМЛЯЄ:

Нагадуємо: щороку не пізніше 01 лютого після звітного року підприємства установи та організації незалежно від форм власності  з чисельністю штатних працівників від 8 осіб подають до центру зайнятості «Інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

Підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років.

Підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Роботодавцями  самостійно розраховується квота, з урахуванням чисельності громадян, що вже працюють у роботодавця, перелік квотних категорій громадян визначено ст.14 Закону України «Про зайнятість населення» .

Порядок надання роботодавцями  державній службі Інформації затверджено наказом  Мінсоцполітики України №271 від 16.05.2013 , зі змінами, внесеними згідно з Наказами Мінсоцполітики № 527 від 30.03.2017 року,№ 1763 від 23.11.2018 року.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1566 | Переглядів: 34Дата публікації: 08:51 21.10.2019