Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
АТ «Харківгаз» рекомендує своїм клієнтам підготувати оселі до зими
АТ «Харківгаз» рекомендує своїм клієнтам підготувати оселі до зими

Поділитися новиною:

АТ «Харківгаз» рекомендує своїм клієнтам підготувати оселі до зими

Щороку за допомогою до аварійної газової служби звертається близько 20 тис. мешканців Харківської області. Небезпечні ситуації в домівках споживачів трапляються через недотримання вимог безпеки при користуванні газом: самовільна заміна газового обладнання, втручання в роботу газових мереж, несправність димоходів та вентканалів, незадовільний технічний стан газового обладнання.

Протягом останніх років кількість нещасних випадків при використанні газу в побуті в Україні збільшилась на 30%. Щоб підготувати своє домоволодіння до безпечного споживання газу в опалювальному сезоні, АТ «Харківгаз» рекомендує своїм клієнтам завчасно провести технічне обслуговування газового обладнання та мереж в оселі, перевірити стан димових та вентиляційних каналів. Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання, відповідальність за справний технічний стан обладнання, мереж, димових та вентиляційних каналів у будинку покладається на власників/балансоутримувачів житла.

 

«Дуже часто переглядаючи новини ми дізнаємось про аварії через порушення водіями правил дорожнього руху. Не менш важкі наслідки можуть статись при нехтуванні споживачами правил безпечного поводження з газом. Міжопалювальний сезон – це найзручніший час підготувати свої оселі до зими, потурбуватись про комфорт родини», - зазначив головний інженер АТ «Харківгаз» Ігор Яковенко.

 

Щоб уникнути небезпечних аварійних ситуацій, споживачам потрібно дотримуватись нескладних правил поводження з природним газом:

 

- Проводити своєчасне технічне обслуговування газових приладів та мереж в будинку;

- Встановлювати, ремонтувати, міняти газове обладнання, здійснювати його технічне обслуговування тільки за допомогою фахівців спеціалізованих організацій, які мають дозвіл органів Державної служби України з питань праці.

- Забезпечити справний технічний стан димових та вентиляційних каналів в оселі. До та під час користування газом контролювати наявність тяги в них;

- Провітрювати приміщення під час роботи газового обладнання;

- Не використовувати газову плиту для опалення житла;

- При відчутті запаху газу негайно телефонувати «104».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1561 | Переглядів: 505Дата публікації: 15:23 17.10.2019