Відбулась чергова сесія районної ради

Відбулась чергова сесія районної ради

У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, депутат обласної ради Микола Купрєєв, депутати районної ради, начальники управлінь та відділів РДА, керівники установ та організацій району, сільські та селищні голови.

16 жовтня 2019 року відбулась ХХХІХ сесія Нововодолазької районної ради VII скликання, під час якої було розглянуто наступні питання.

1.         Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2019 рік (зі змінами) за І півріччя 2019 року.

2.         Про внесення змін до рішення XXXIII позачергової сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

3.         Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району «Соціальна турбота на 2019 - 2020 роки», затвердженої рішенням XXXIII позачергової сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2018 року на 2019 рік (зі змінами).

4.         Про внесення змін до комплексної програми «Розвитку місцевого самоврядування та підтримки громадських організацій в Нововодолазькому районі на 2016-2019 роки», затвердженої рішенням III сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2015 року №23-УІІ (зі змінами).

5.         Про затвердження «Комплексної програми розвитку, додержання та виконання законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки об’єкту на 2019-2020 роки Управління Державної казначейської служби України у Нововодолазькому районі.

6.         Про внесення змін до додатку 1 «Розрахунки витрат на реалізацію Районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2019-2021 роки» у Нововодолазькому районі Харківської області» Районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2019-2021 роки», затвердженої рішенням XXXVI сесії районної ради VII скликання від 04 квітня 2019 року.

7.         Про внесення змін до Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Нововодолазькому районі на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням XXXIIІ позачергової сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2018 року № 713 - VII.

8.         Про надання дозволу відділу освіти Нововодолазької районної державної адміністрації на внесення змін до класифікаторів виду економічної діяльності комунальних закладів загальної середньої освіти Нововодолазької районної ради Харківської області.

9.         Про внесення змін до фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО- САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2019 рік, затвердженого рішенням XXXIV позачергової сесії VII скликання від 22 лютого 2019 року № 739-VII.

10.       Про внесення змін до додатку № 2 до рішення XXXIII позачергової сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2018 року № 728 - VII.

11.       Про затвердження звіту про оцінку майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області.

12.       Про внесення змін до рішення XXXII сесії Нововодолазької районної ради VII скликання «Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РАЙОННІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 07 грудня 2018 року № 693-VII.

13.       Про передачу в оренду нерухомого майна (частини приміщень), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ КУЗЬОМЕНСЬКІЙ ЮЛІЇ В'ЯЧЕСЛАВІВНІ.

14.       Про передачу в оренду нерухомого майна (частини приміщень), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ ПІДПРИЄМЦЮ ОРДІ СЕРГІЮ БОРИСОВИЧУ.

15.       ' Про передачу в оренду нерухомого майна (частини приміщення), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області для організації роботи громадської приймальні народного депутата Верховної Ради України Красова Олексія Ігоровича.

16.       Про звернення Нововодолазької районної ради Харківської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні.

17.       Депутатські запити.

Альбом: Відбулась чергова сесія районної ради
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1559 | Переглядів: 70Дата публікації: 09:50 17.10.2019