Ремонт доріг Нововодолазького району виконано згідно плану

Ремонт доріг Нововодолазького району виконано згідно плану

За інформацією ДП «Дороги Харківщини» заплановані обсяги ремонту автошляхів загального користування місцевого значення Нововодолазького району на 2019 рік виконано.

Цього року завершено капітальний ремонт по вул. Челюскіна (під’їзд до с. Новоселівка), а також продовжено капітальний ремонт по вул. Революції (під’їзд до с.Просяне) та частини під’їзду до с. Караван, ремонт яких буде завершено наступного року згідно плану ДП «Дороги Харківщини».

Окрім того проведено ямковий та поточний середній ремонт у напрямку Богодухів-Валки-Нова Водолага та в с. Новоселівка по вул. Світанковій (а/д Водолага-Новоселівка-Сосонівка-Княжне).

Разом з тим Службою автомобільних доріг у Харківській області в повному обсязі виконано ямковий ремонт доріг державного значення Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та Харків-Красноград-Перещепине.

Слід зазначити, що найближчим часом районною державною адміністрацією спільно з ДП «Дороги Харківщини» буде накреслено подальші плани капітального ремонту найбільш зруйнованих ділянок доріг району на 2020 рік.

Альбом: Ремонт доріг Нововодолазького району виконано згідно плану
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1553 | Переглядів: 39Дата публікації: 13:32 16.10.2019