16 жовтня на Харківщині завиють сирени

16 жовтня на Харківщині завиють сирени

У регіоні проведуть технічну перевірку територіальної автоматизованої системи оповіщення населення.

Уривчасте звучання електросирен означає: «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або 106,1 у ФМ-діапазоні) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

16 жовтня 2019 року о 07.52 год. та о 14.25 год Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Під час планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1552 | Переглядів: 35Дата публікації: 11:21 15.10.2019