Напередодні свята біля районного Будинку культури відбулись гуляння з розвагами та конкурсами.

На початку заходу голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін та голова районної ради Світлана Ротач привітали присутніх зі святами та вручили Подяки учасникам АТО за активну життєву позицію, мужність і патріотизм проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

У конкурсі українських страв господині Нововодолажчини демонстрували свою майстерність у приготуванні та презентації страв, а козаки змагались у спритності, кмітливості, рівні фізичної підготовки, вмінні заплести косу обраниці та інших випробуваннях. Всі учасники конкурсів отримали відзнаки у відповідних номінаціях.

Щира вдячність всім, хто долучився до святкування… Чоловікам бажаємо козацького здоров’я, сили духу та витривалості, а всім мешканцям Нововодолажчини – злагоди та добробуту кожній родині, миру та віри в світле майбутнє нашої держави!

Альбом: 14 жовтня наша держава відзначає День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1550 | Переглядів: 59Дата публікації: 07:12 14.10.2019