Нарада за участю Міністра освіти і науки України Ганни Новосад

Нарада за участю Міністра освіти і науки України Ганни Новосад

Днями представники освіти районної державної адміністрації взяли участь у нараді керівників місцевих органів управління у сфері освіти районних адміністрацій та об'єднаних територіальних громад, за участю Міністра освіти і науки України Ганни Новосад.

Під час заходу, який відбувся  на базі КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль" Пісочинської селищної ради", обговорили актуальні питання у сфері освіти: удосконалення мережі закладів освіти, підвіз учнів, шляхи заохочення молодих спеціалістів, порядок використання залишків освітньої субвенції, особливості організації інклюзивного навчання у закладах позашкільної освіти та ін.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1535 | Переглядів: 64Дата публікації: 16:50 08.10.2019