Поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти триває

Поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти триває

Ключ до якісного навчання – це наявність технічного обладнання в класах, починаючи з початкової школи.

Розуміючи це, керівництво району ставить першочерговим завдання приведення матеріально-технічної бази та навчального оснащення освітніх закладів району до сучасних стандартів організації навчального середовища.
Владою вживаються заходи щодо забезпечення нагальних потреб кожного закладу освіти за рахунок бюджетних коштів. Так, нещодавно школи отримали чергову партію товарів: дидактичні матеріали, меблі, музичні інструменти, ноутбуки. Крім того продовжується забезпечення інтерактивними комплексами, спорттоварами, принтерами та іншими речами, необхідними для навчального процесу за новими стандартами.

Альбом: Поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти триває
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1526 | Переглядів: 23Дата публікації: 09:19 08.10.2019