Привітали освітян Нововодолазького району

Привітали освітян Нововодолазького району

4 жовтня в Харківському академічному драматичному театрі ім. О. С. Пушкіна відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти.

Не випадково, що День вчителя святкують саме восени. Адже осінь - пора врожаю, так само і вчителі сіють рясний врожай в душах підростаючого покоління.

4 жовтня в Харківському академічному драматичному театрі ім. О.С.Пушкіна відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. В урочистостях взяли участь представники влади, управління освіти та головні винуватці святкування - освітяни Нововодолазького району та Старовірівської ОТГ.

Освітян  привітали голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, депутат обласної ради Микола Купрєєв, голова Старовірівської об’єднаної територіальної громади Микола Біндус, в.о. начальника відділу освіти  Людмила Чаюк, заступник начальника відділу освіти Старовірівської об’єднаної територіальної громади О.Трегубова, і  наголосили  на тому, що тільки завдяки зусиллям вчителів діти можуть стати розумними і успішними. Крім того побажали усім працівникам освіти великого терпіння у нелегкій праці. Також на святкуванні почесними грамотами та подяками нагородили тих освітян, які зробили значний особистий внесок у розвиток освіти Нововодолажчини.

Для освітян лунали тільки найщиріші вітання та найкращі побажання. А довгоочікуваний подарунок комедійного жанру «Клінічний випадок» приніс незабутні враження. Разом з героями вистави - медичним персоналом процвітаючої приватної клініки – освітяни з задоволенням потрапили на  «прийом невропатолога», здолали депресію,  смуток,  стрес. І не  забули  про ліки - сміх, сміх, тільки сміх, адже він, як відомо, продовжує життя, а дві години чудової сміхотерапії - саме те, що лікар прописав!

Офіційні урочистості закінчилися, але свято продовжується і повинно воно тривати не тільки у ці жовтневі дні, а й щодня, адже професію вчителя повинні цінувати та відзначати не тільки у свята, а й щодня.

Відділ освіти РДА

Альбом: Привітали освітян Нововодолазького району
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1522 | Переглядів: 137Дата публікації: 08:49 07.10.2019