На Харківщині відзначили найкращих бібліотекарів

На Харківщині відзначили найкращих бібліотекарів

Серед нагороджених директорка Нововодолазької централізованої бібліотечної системи Ольга Цимбал та завідуюча Просянською сільською бібліотекою-філією №1 Галина Кулик

Урочистий захід відбувся 2 жовтня в обласній філармонії за участі заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Бабічев передав вітання з найкращими побажаннями з нагоди професійного свята від голови ХОДА Юлії Світличної. Він відзначив велику роль бібліотек, які вже стали не просто книгосховищами, а центрами розвитку культури, мистецтва та освіти.

«Я впевнений, що професію бібліотекар обирають саме душею, адже дуже тяжко працювати з книгами, якщо в душі немає цінності літератури, творчості та культури», - зауважив заступник голови ХОДА.

За його інформацією, за останні роки в Харківській області не лише постійно поповнюється книжковий фонд бібліотек - від наукових до сільських.

«Багато коштів виділяється також на оновлення матеріально-технічної бази комунальних бібліотек, - зауважив Анатолій Бабічев. – Окремий напрям - це бібліотеки закладів освіти. Два роки ми не просто оновлюємо бібліотеки, а робимо медіатеки».

Заступник керівниці області відзначив, що це дозволяє не лише забезпечити поколінню, що підростає, доступ до друкованих видань, а й до всесвітньо відомих бібліотек.

Під час заходу з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек заступник голови ХОДА вручив найкращим бібліотекарям відзнаки Харківської обласної державної адміністрації.

Альбом: На Харківщині відзначили найкращих бібліотекарів
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1518 | Переглядів: 73Дата публікації: 08:25 03.10.2019