2 жовтня - Міжнародний день соціального педагога

2 жовтня - Міжнародний день соціального педагога

Вітання голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна

Шановні соціальні педагоги Нововодолажчини!

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня соціального педагога. Висловлюю безмежну вдячність за ваші відкриті серця та активну участь у долі дітей, студентів та дорослих! Значення, яке ваша праця несе для суспільства, неможливо виміряти ніякими показниками. Працюючи в школах, дитячих будинках, інтернатах, центрах реабілітації та соціальних службах, ви допомагаєте адаптуватися дітям та дорослим, що пережили душевні і фізичні травми. Ви являєтесь посередниками між дорослими і дітьми, психолого-педагогічними наставниками і захисниками прав дитини.

Щиро бажаю вам успіхів і любові, наснаги і радості у вашій необхідній професійній діяльності! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається сторицею, а ваші серця будуть сповнені радістю та позитивними емоціями. Довгих і щасливих років життя вам, достатку та добробуту. Зі святом!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1517 | Переглядів: 38Дата публікації: 11:23 02.10.2019