1 жовтня — Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня — Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Шановні нововодолажчани! Дорогі ветерани, пенсіонери!

Щороку 1 жовтня українці, разом з усією світовою спільнотою, засвідчують глибоку пошану людям похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
Тяжкі випробування випали на долю цих людей. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління - честь, гідність, вихованість, толерантність.
Найбільше багатство літніх людей - їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.
Від щирого серця бажаємо вам, дорогі ветерани, пенсіонери міцного здоров'я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай вогник родинного тепла - одвічне джерело любові та наснаги - завжди зігріває ваші серця!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1507 | Переглядів: 24Дата публікації: 11:13 01.10.2019